Frapis Genel Müdür'ün Mesajı | Kıbrıs Emlak Sektörünün Lideri
Değerli ziyaretçiler, meslektaş arkadaşlarım ve iş ortaklarımız;
Bizler, Frapis markasını sahip olduğumuz dinamizm ve ilke edindiğimiz değerlerimizi bir araya getirerek yarattık.
 
2015 yılı içerisinde 2016 yılını inovasyon ve sürdürülebilirlik yılı ilan etmiş idik ve bu doğrultuda Türkiye’de kurmuş olduğumuz turizm şirketimiz GoSeeDO ile verimli sonuçları 2016-2018 yılları arasında aldık.
Haklı gururunu yaşadığımız bu başarımızın ardından yeni markamız olan Estonya merkezli teknoloji şirketimiz QNWIS’in markası olan Frapis için büyük bir heyecan ve özveri ile yola çıktık. Yeni dönemde uluslararası bir yatırım ve gayrimenkul ağı olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden de hizmet vermeye başladık.
 
Yüksek bir trend kazanmasını hedeflediğimiz Frapis, uluslararası standartların üzerindeki proje gamı ile sizlerin tüm beklentilerini konfor şartları altında tamamlamayı amaç olarak belirleyip, çalışmalarını bu doğrultuda sürdürmektedir. Başta Estonca,Türkçe, İngilizce ve Arapça olmak üzere birçok dil ile hizmet veren Frapis, kolay, hızlı ve güvenilir iletişim ağıyla emlak alanında yatırımlarınıza değer katmaya devam etmektedir. Farklı bölgelerdeki farklı firmalar ile nitelikli projeler üzerinden yatırımlarınıza yön verebilmek için tecrübeli ve donanımlı kadrosuyla yol almaktadır.
 
 
Bugün ve gelecekte kurumsal değerlerimiz çerçevesinde; şeffaf, yenilikçi, kaliteli ve kişi odaklı hareket etme felsefemizden yola çıkarak, uluslararası en güvenilir gayrimenkul yatırım ağı olmak için çalışıyoruz. Gerek Estonya,Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’ta, gerek ise diğer ülkelerde temel stratejilerimiz geleceğe yönelik hedefimize odaklanmak ve değişimi benimseyerek onu yönetmek olacaktır.
 
 
Küresel marka olma yolunda; yenilik, kalite ve sürekli gelişim anlayışı ile çalışan değerli mesai arkadaşlarımız ve iş ortaklarımız ile önümüzdeki bu hassas dönemde büyük ve kalıcı başarılara imza atacağımıza inancımız sonsuzdur.
“Dünyanın yerel yatırım ağı” olarak; proje ve gayrimenkul sahiplerinin kolaylıkla dünya üzerinde yeni müşterilere erişip farklı deneyimler yaşamasını, yatırımcıların da hem kendi ülkelerinde hem de farklı ülkelerde güncel konut projelerini incelemesini sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.
 
 
Süleyman KASIKCI
Genel Müdür