Sıkça Sorulan Sorular

Frapis Estonya merkezli, Kıbrıs ve farklı ülkelerde ki emak ve yatırım projelerini global pazara sunan online portaldır.İnsaat,emlak ve gayrimenkul firmaları ile entegre çalışır.
Frapis’e; emlak firmaları, inşaat firmaları, gayrimenkul firmaları, mimarlık firmaları gibi emlak sektöründe faaliyet gösteren firmalar üye olabilir.
Sağ üstte ve en alt kısımda bulunan "İLANLARIM" veya "GAYRİMENKULÜNÜZÜ LİSTELEYİN" linki ile kayıt işleminizi başlatabilirsiniz. Mail adresinize gelen onay maili ile üyeliğiniz başlangıç aşamasında onaylanır.
E-mail adresinize gönderilecek onay ile birlikte sağ üstte ve en alt kısımda bulunan "İLANLARIM" veya "GAYRİMENKULÜNÜZÜ LİSTELEYİN" linkine tıklayıp ücretsiz ilanlarınızı yükleyebilirsiniz.
Hiç bir ücret ödemezsiniz.Sadece vitrin,sponsor,öne çıkan ilanlar için ücret alınmaktadır.
İlan yayınlamak sınırsızdır.
İlanlarınız ilan bilgilerini tamamladıgınız an itibari ile anında yayınlanmaya başlar.Frapis uygun görmediği ilanları kaldırabilir.Tekrarlanması halinde üyeliğinizi süresiz iptal edebilir.
İlanlarınız süresiz yayınlanmaktadır.Siz silmediğiniz sürece yayında kalır.
Tüm bilgiler eksiksiz doldurulmalıdır.Ayrıca yasal sınırların dışında içerik girilmesi halinde ilan iptal edilir ve bilgileriniz gerekli makamlar ile paylaşılır.
Frapis'e reklam vermek ve vitrin ilanı için paneliniz üzerinden veya [email protected] mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.