Frapis Yasal | Kıbrıs Emlak Sektörünün Lideri

Yasal

Lütfen siteye girmeden veya siteyi kullanmadan önce bu sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz. Siteye erişerek veya siteyi kullanarak, aşağıda belirtilen şartlar ve koşullara bağlı kalmayı kabul edersiniz. FRAPIS, herhangi bir zamanda bu sözleşmede değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler, değiştirilen sözleşmeyi siteye yerleştirdikten hemen sonra yürürlüğe girer.
 
Telif hakları ve ticari markalar
www.frapis.com sitesinin tüm hakları QNWIS TECHNOLOGY OÜ'ye aittir.
Bu web sayfalarında yayınlanan tüm içerik, yazılım, ürünler, logolar, ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler, grafikler vb. Ulusal ve uluslararası kanun ve sözleşmelerle korunmaktadır. www.frapis.com adresinde yer alan hiçbir bilgi ve materyal, malzemenin tamamını veya bir kısmını gözden geçirerek, ekleyerek veya değiştirerek farklı bir şekilde kullanılamaz.
 
Kullanıcı bilgisi
Kullanıcılar, rahatsız edici, tehdit edici, kışkırtıcı, rahatsız edici veya yasadışı içerik kullanma hakkına sahip değildir ve başkalarının yasal veya kişisel haklarını ihlal etmemektedir. Ek olarak, bu formların yasaklanması için örnek olarak kullanmak veya çoğaltılmak üzere kopyalanması. Kayıt olurken ve abone olurken verilen bilgiler 256 bit SSL güvenlik sistemi tarafından korunmaktadır. Kullanıcı bilgilerinin gizliliği hakkında ayrıntılar için, "Gizlilik Politikası" sayfasını inceleyebilirsiniz.
 
Kullanıcı yükümlülükleri
Her başvuru, her bir ürün ve ürün sağlayıcısının şart ve koşullarına tabidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi biri için başvuru yapmak isterse, başvuru yapılan ürün sağlayıcısının yasal şartlarını kabul etmiş sayılır.