Kıbrıs Town Houses projesine 11 ödül

Kıbrıs Town Houses projesine 11 ödül

Bu yıl onuncu yılında olan Property NC Dergisi tarafından her iki yılda bir düzenlenen Kuzey Kıbrıs’ın ilk ve tek emlak ödüllerinin sahiplerini bulduğu ‘‘Property NC Awards 2019’’ ödül töreni, 30 Mart akşamı Cratos Premium Hotel’de düzenlendi. Kuzey Kıbrıs gayrimenkul sektörünün en prestijli yarışması olan “Property NC Awards 2019″da Blue Way Group’un ödüllü markası Kıbrıs Developments, 11 ödüle layık görüldü.


Bu yıl altıncısı düzenlenen, Kuzey Kıbrıs gayrimenkul sektörünün geleneksel yarışması “Property NC Awards 2019″da, 40 jüri üyesinin yoğun değerlendirmelerinin ardından 38 ödül sahiplerine teslim edildi. 700’ü aşkın davetlinin katıldığı ödül töreninde, emlak ve inşaat sektörünün en iyileri seçildi. İnşaat sektöründe 33 yıllık tecrübesi olan Kıbrıs Developments, aldığı 11 ödülle töreni damgasını vurdu.


İşte Kıbrıs Developments’ın layık görüldüğü ödüller şöyle:


En İyi Müteahhitlik Şirketi – Kıbrıs Developments

En İyi Peyzaj Tasarımı – Kıbrıs Town Houses

En İyi Sürdürülebilir Proje – Kıbrıs Town Houses

En İyi İç Mimari Tasarım (Konut) – Kıbrıs Town Houses

En İyi Fonksiyonel Ofis – Kıbrıs Town Houses Satış Ofisi

En İyi Modüler Tasarım – THE BOX

Yılın İnovasyonu – THE BOX

En İyi Pazarlama Kampanyası

En İyi Site Yönetimi

En İyi Müteahhitlik Şirketi Websitesi

En İyi Sosyokültürel Yapı – Gave

Kıbrıs Developments Proje Tasarımı ve Pazarlama Bölümü Direktörü Harper Özbirim, ödül töreni sonrasında bazı açıklamalar yaptı. Özbirim öncelikle tüm Property NC ekibine ve jüri üjelerine teşekkürlerini sunduğunu söyledi. Harper Özbirim, ‘‘Bu başarıdaki en büyük teşekkürü önce Kıbrıs hak ediyor, Kıbrıs’ımızın eşsiz doğası, zengin sosyo kültürel değerleri, hayranlık uyandıran mimarisi her projemizde bize ilham kaynağı oluyor. Bu ilhamla tasarlamaya başladığımız projelerimizin her boyutunu büyük bir titizlikle irdeliyoruz ve tasarlayıp hayata geçiriyoruz’’ dedi. Özbirim, yakında yeni projelerinin hayat bulacağını da müjdeleyerek sözlerini tamamladı.